Trochę historii...

Zakład Dziewiarsko – Konfekcyjny HEMAR, z siedzibą w Raszynie pod Warszawą, jest firmą rodzinną i działa na rynku od 1989 roku. Od początku działalności firma skupia się na modzie damskiej. Zaczynaliśmy od tworzenia podomek i szlafroków dla Pań, które podbiły serca naszych klientek.


Dzięki temu sukcesowi, mogliśmy dalej rozwijać firmę. Do naszego asortymentu dołączyliśmy dresy, spodnie, podkoszulki, ale także eleganckie bluzki i sukienki. Otworzyliśmy się na modę męską oraz dziecięcą zaczynając od szlafroków dla Panów i dresów dla dzieci. Stopniowo zaczęliśmy także szycie męskich bokserek, t-shirtów, szortów, piżam i innej odzieży lekkiej z dzianiny.


... aż po dzień dzisiejszy

Obecnie, poza szyciem odzieży lekkiej, specjalizujemy się w produkcji dziewiarskiej na maszynach płaskich. Tworzymy własną linię czapek zimowych i szalików, ale także przyjmujemy zlecenia na produkcję od firm zewnętrznych. Zamówienia, które otrzymujemy staramy się realizować w pełnym pakiecie: produkcja, metki, hang-tagi, opakowanie, wysyłka. Słuchamy dokładnie, czego oczekują nasi klienci oraz służymy naszym dużym doświadczeniem, co zapewnia pomyślną realizację zamówień.


Nasze produkty i usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na współpracę z hurtowniami, sklepami oraz zleceniodawcami własnych projektów, zarówno w ramach dziewiarstwa jak i szycia.

 

Nasza działalność obejmuje:

  • sprzedaż hurtową
  • produkcję dziewiarską
  • usługi krawieckie i szwalnicze
  • usługi zdobienia odzieży i akcesoriów

prev next

Specjalizujemy się w produkcji czapek i szalików zimowych, a poza sezonem jesiennym przyjmujemy również zlecenia szycia odzieży lekkiej z dzianiny.

Naszym klientom gwarantujemy produkty dobrej jakości jednocześnie oferując konkurencyjną cenę.

Aby zapoznać się ze szczegółami, zapraszamy do kontaktu z nami. 

Hemar Zakład Dziewiarsko - Konfekcyjny Marek Hermann 1989 - 2023